Széplaki udvari esték - Csányi Sándor önálló estje - Hogyan értsük félre a nőket?
CSÁNYI SÁNDOR EGYSZEMÉLYES VÍGJÁTÉKA: HOGYAN ÉRTSÜK FÉLRE A NŐKET ?
16 éven felülieknek!
more
CSÁNYI SÁNDOR EGYSZEMÉLYES VÍGJÁTÉKA: HOGYAN ÉRTSÜK FÉLRE A NŐKET ?
16 éven felülieknek!
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, June 26 2026 8:30PM
Mi a teendő abban az esetben, ha az ember a szülőszoba ajtajában döbben rá arra, hogy nemcsak a gyerekekkel nem tud bánni, a nőkkel sem?
Nos, ezekre a kérdésekre nem tud választ adni az előadás. Viszont számos hasonló kérdést vet fel az együttélés nehézségeiről, szép-ségeiről, örömeiről. (Magunk között szólva: inkább nehézségeiről.)
Csányi Sándor egyszemélyes vígjátéka; nyolc különböző karakter, nyolcvan percben.
16 éven felülieknek!
Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB 107
Songs from the World (traditional songs and song arrangements by Zoltán Kodály Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum and Arvo Pärt) Gustav Mahler: Symphony No. 1 in D major “Titan”
In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.
Ludwig van Beethoven: Symphony No. 9 in D minor, Op. 125
Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.