program


Scherer Péter – Hogyan (nem) lettem színész? és Pinceséta a Törley pincészetben

Scherer Péter – Hogyan (nem) lettem színész? és Pinceséta a Törley pincészetben

Hogyan lesz egy mérnökből színész? Színház versus film. Néhány ikonikus tárgy, amit megfoghatunk, elolvashatunk és meghallgathatjuk hozzá a történetet. Vers, sztori és próza. Rendhagyó módon és kötetlen formában kínál szórakozási lehetőséget a színművész one man show-ja.  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Torsdag, 15. Maj 2025 17:00

Hogyan lesz egy mérnökből színész? Színház versus film. Néhány ikonikus tárgy, amit megfoghatunk, elolvashatunk és meghallgathatjuk hozzá a történetet. Vers, sztori és próza. Rendhagyó módon és kötetlen formában kínál szórakozási lehetőséget a színművész one man show-ja.

Aktuelt


Jössz éjfélkor babzsákra huppanva, az előadóktól karnyújtásnyira klasszikus zenét hallgatni?

A Fesztiválzenekar gyerekeknek szóló programsorozata közel negyedszázada ad minőségi klasszikus zenei élményt a legkisebbeknek. Az együttes próbaterme nemcsak a műsorra tűzött nagyzenekari művek apró részleteinek kikísérletezésére és kamaramuzsikálásra szolgál, hanem itt zajlik a klasszikus zenéért rajongó következő generációk kinevelése is.

Könnyed tánctételek és perzselő érzelmeket megéneklő áriák váltakoznak a BFZ régizenei koncertjén.

PÅ PLAKATEN


up to -20%
Fischer és Nicolas Altstaedt Køb Billetter

Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

up to -20%
Marin Alsop és Sosztakovics Ötödikje  Køb Billetter

Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Hegedűverseny, Op. 14 Dmitrij Sosztakovics: 5. (d-moll) szimfónia, Op. 47

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.