PAN-KREÁTOROK: Nevetésterápia
Mert ez felfrissít!
Az előadás Andrássy Máté, Horváth Zoltán és Szabó Máté közös és egyéni etűdjeiből, jeleneteiből áll.
Mert ez felfrissít!
Az előadás Andrássy Máté, Horváth Zoltán és Szabó Máté közös és egyéni etűdjeiből, jeleneteiből áll.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, April 17 2024 7:00PM
PANkreátorok
pantomim, színház és rengeteg humor
A PANkreátorok egy olyan műsor, mely a pantomim világát hivatott közelebb hozni a nézőkhöz. "A pantomim az a teátrális művészeti ág, melyben a mímes, a színész némán, kellékek nélkül, kizárólag a testét használva jeleníti meg az általa ábrázolni vágyott világot."
Az előadás Andrássy Máté, Horváth Zoltán és Szabó Máté közös és egyéni etűdjeiből, jeleneteiből áll.
Olyan előadást szerettünk volna létrehozni mely új stílust teremt, ötvözi a klasszikus értelemben vett pantomim-színjátszás elemeit a mai kor pergő, gyors ritmusával. Összekevertük a pantomimet, a rock zenét, a stand up comedy-t, a szépirodalmat és az akció filmeket. Arra törekedtünk, hogy megteremtsük a ma "kabaré"-ját.
Célunk, hogy novellákon, dalokon, vagy akár saját történeteken keresztül, ezek mímes ábrázolásával megmutassuk, hogy a pantomim élő, érdekes, szórakoztató műfaj.
In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.
Songs from the World (traditional songs and song arrangements by Zoltán Kodály Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum and Arvo Pärt) Gustav Mahler: Symphony No. 1 in D major “Titan”
Minor Shades
Joseph Haydn: Symphony No. 72 in D major, Hob. I:72 Wolfgang Amadeus Mozart: Horn Concerto No. 2 in E-flat major,…
Franz Schubert: The Magic Harp – Overture, D. 644 Max Bruch: Violin Concerto No. 1 in G minor, Op. 26…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.