Nem bánunk semmit sem… – Híres énekesnők nagy titkai
Nem bánunk semmit sem… – Híres énekesnők nagy titkai
A produkció egy sziporkázó időutazás a 20. század ikonikus nőalakjai között.
Nem bánunk semmit sem… – Híres énekesnők nagy titkai
A produkció egy sziporkázó időutazás a 20. század ikonikus nőalakjai között.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, November 27 2025 7:00PM
Edith Piaf párizsi utcagyerekből lett világhírű énekesnő; Barbra Streisand makacs egyéniségként orrát és karrierjét is a természetesség szimbólumává tette; Szeleczky Zita a magyar színpadok ünnepelt királynőjeként a történelem áldozata lett; Honthy Hanna az operett koronázatlan császárnőjeként a legyező egyetlen mozdulatával uralta a színpadot. A néző találkozhat Karády Katalin suttogó sorshangjával, Judy Garland törékeny csillogásával, Liza Minnelli káprázatos energiájával, Marilyn Monroe szőke mítoszával, Evita Perón politikai legendájával, Ruttkai Éva színészi sokszínűségével, és Bársony Rózsi bájos, de ravaszul tudatos primadonnájával.
Az est nemcsak dalok és jelenetek füzére: humoros, pikáns és megható pillanatokon keresztül mutatja meg, mi tesz egy nőt dívává. Hogy a rivaldafény mögött ott vannak a vágyak, a szenvedélyek, a botrányok és a tragédiák is – de mindenek felett ott a színpad, amely életet adott nekik, és amely nélkül egyikük sem létezhetett volna.
Egy este, ahol a hangokból történetek, a történetekből legendák, a legendákból pedig örök dalok születnek.
Szereplők:
Siménfalvy Ágota és Kékkovács Mara, a Budapesti Operettszínház művésznői
Bódi Barbara, a Budapesti Operettszínház és a Turay Ida Színház művésznője
Jenei Gábor, a Madách Színház művésze
Szerkesztette és írta: Klemen Terézia
Időpont: 2025. 11. 27. 19:00
Helyszín: MMIK Művészeti Népfőiskola (Szombathely, Ady tér 5.)
Az intézmény akadálymentesített! Kerekesszékkel érkező látogatóink számára fontos információ, hogy a 6. sor az érkezési szint.
Ruhatárunk bevételét minden program esetében jótékony célra ajánljuk fel!
Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB 107
For almost a quarter of a century, the Festival Orchestra’s program series for children has brought a high-quality classical musical experience to the youngest. The orchestra’s rehearsal room not only serves experimenting with the tiniest details of the symphonic pieces to be performed or playing chamber music, but also as the venue for educating the next generation of classical music lovers.
Iván Fischer was requested by the Berlin Konzerthaus to compose an opera for children based on Julia Donaldson and Axel Scheffler’s world-famous picture book, The Gruffalo. The humorous opera now premieres in Hungary in translation by Ádám Nádasdy. The production is recommended for children between the ages of 3 and 10.
Ludwig van Beethoven: Symphony No. 9 in D minor, Op. 125
Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.