program


Leszállás Párizsban

Leszállás Párizsban

Leszállás Párizsban – a Pódium Színház előadása

bohózat két részben

A darab témája a lökhajtásos szerelem. Ugyanis, a szédületes sebességű repülőgépjáratok teszik lehetővé, hogy Bernard – a párizsi szépfiú – egyszerre három légikisasszonyt tudhasson kedvesének.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 19. Februar 2010 19:00

A vidékről feljövő jóbarát, Robert ámulva figyeli amint barátja lakásán átutazik és kissebb nagyobb időre tanyát ver Janet az amerikai, Judith a német és Jacqueline a francia stewardess. A “háremet” tartó Bernardot azonban az időjárás, illetve a menetrend megváltozása váratlan állítja… Mind a három sztyuvi egyszerre toppan be “vőlegényéhez”. Hogy össze ne találkozzanak, arra Robertnek, s a találékony szobalánynak, Berthe-nek kell ügyelnie.

Író: Marc Camelotti
Fordító: Mészöly Dezső

Rendező: Háda János

Aktuelt


Robert Schumann 3. (Esz-dúr, „Rajnai”) szimfónia, Op. 97 Szünet Richard Wagner A walkür – Wotan búcsúja és tűzvarázs A koncert az Iván mesél sorozat része.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.