Kommentelők végnapjai - Tóth Edu önálló estje, vendég: Török Ádám - Főpróba
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 28. April 2023 21:00
Jelenleg a legintenzívebben használt kommunikációs eszközünk a kommentelés.
Aminek egyik előnye, hogy a lakosság nagy része hetek alatt komplett regényeket pötyög le részletekben. Hátránya, hogy még saját maga is elborzadna, ha visszaolvasná őket.
Természetesen számtalan egyéb aspektusa is van ennek a társadalmi érintkezésnek, melyek közül Edu a legizgalmasabbakat, a legviccesebbeket és a legtanulságosabbakat veszi górcső alá.
A legnagyobb kihívás ebben az estben az, hogy olyat meséljen nektek erről a területről, amit még nem ismertek.
Az est írója és előadója örömmel jelenti, hogy ez sikerült!
Szerencsére árnyalódtak a kommentelők típusai, megjelentek például a 'megjavult gyalázkodók', az 'egy bejegyzésen belül álláspontot váltók', a 'gonosz empatikusok', a 'nem értenek a témához, de meggyőződésük, hogy nem az a lényeg, hogy értsenek hozzá', a "mindent száz százalékig szó szerint vevők', az 'agresszív aggódók', vagy 'az úgy tesz, mintha nem értené a poént, utána pedig megsértődik azon, ha a poén írója úgy tesz, mintha komolyan venné azt, hogy a kommentelő nem értette a poént, majd miután kölcsönösen vérig sértették egymást, rájön, hogy tényleg nem értette a poént, csak úgy tett, mint aki érti, miközben azon viccelt, hogy nem érti' típusú hozzászólók is.
A kommentelés lényege, hogy a végén az ember győztesen jöjjön ki belőle.
A kommentelésről szóló stand up est lényege, hogy a végén az ember hasizomlázzal és lezsibbadt arccal jöjjön ki a Kompót Dumaklubból.
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107
Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125
Dalok a világból (népdalok és Kodály Zoltán, Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum, Arvo Pärt dalfeldolgozásai) Gustav Mahler: 1. (D-dúr, „Titán”) szimfónia
Szergej Rachmaninov: 1. (fisz-moll) zongoraverseny, Op. 1 Richard Strauss: Hősi élet, Op. 40
A Fesztiválzenekar gyerekeknek szóló programsorozata közel negyedszázada ad minőségi klasszikus zenei élményt a legkisebbeknek. Az együttes próbaterme nemcsak a műsorra…
Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Hegedűverseny, Op. 14 Dmitrij Sosztakovics: 5. (d-moll) szimfónia, Op. 47
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.