Program


HÁROM NŐ, EGY ESET
3

HÁROM NŐ, EGY ESET

Lackfi János új darabja egyszerre komikus és megrendítő: pengeéles humorral, groteszk helyzetekkel és váratlan érzelmi mélységekkel vezet végig minket egy olyan társasjátékon, amelyben a tét a múlt megértése – és harmincezer dollár. A halott férfi utolsó kívánsága, hogy szerelmei nézzenek szembe önmagukkal… és egymással.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, July 10 2026 8:00PM

Lackfi János:
HÁROM NŐ, EGY ESET


Egy temetés. Egy halotti tor. Három nő – és egyetlen férfi emléke, ami összeköti őket. Három különböző élet, három különböző kapcsolat, három, elsőre kibékíthetetlen sors. És egy szoba, ahol a múlt nem hagyja nyugodni a jelent.

Lackfi János új darabja egyszerre komikus és megrendítő: pengeéles humorral, groteszk helyzetekkel és váratlan érzelmi mélységekkel vezet végig minket egy olyan társasjátékon, amelyben a tét a múlt megértése – és harmincezer dollár. A halott férfi utolsó kívánsága, hogy szerelmei nézzenek szembe önmagukkal… és egymással.

Nevetünk – néha hangosan, néha kínunkban –, miközben egyre mélyebbre süllyedünk a lelki hullámvasúton. A szereplők egymás torkának esnek, majd egymás nyakába borulnak, a játékmester provokatív kérdései pedig egyre közelebb visznek a végső igazsághoz.

A Három nő, egy eset tragikomédia a legjavából – ismerős emberi helyzetekkel, bosszantóan életszerű karakterekkel és megindító vallomásokkal. Egy darab, amely egyszerre szórakoztat és szíven üt.

SZEREPLŐK
Tímea........................ Sajgál Erika
Andrea....................... Kovács Vanda
Karolina..................... Holecskó Orsolya
Kálmán...................... Őze Áron

ALKOTÓK
Jelmeztervező: Bakos Boglárka
Dramaturg: Szalánczi Ágota
Súgó, kellékes: Palkó Panka
Díszlet: Őze Áron
Rendezőasszisztens: Palkó Panka
Rendező: Őze Áron

Időtartam: 70 perc szünet nélkül

Az előadást 16 éves kortól ajánljuk!

Our offer


Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103 in E-flat major (“Drumroll”) Hob. I:103 Jean Sibelius: Symphony No. 2 in D major, Op. 43

In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.

Suggestions


up to -20%
Fischer and Nicolas Altstaedt Buy tickets

Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB…

up to -20%
Fischer and Mahler’s Titan Buy tickets

Songs from the World (traditional songs and song arrangements by Zoltán Kodály Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum…

up to -20%
Fischer and Beethoven’s Ninth Buy tickets

Ludwig van Beethoven: Symphony No. 9 in D minor, Op. 125

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.