Program


Galaxis útikalauz stopposoknak - MA-MArathon Minifeszt

Galaxis útikalauz stopposoknak - MA-MArathon Minifeszt

A Marosvásárhelyi Színművészeti Egyetem vizsgaelőadása.

„Fontos és közismert tény, hogy a látszat olykor csal. Például a Földön az ember mindig szentül hitte, hogy intelligensebb a delfinnél, mivel oly sok mindent elért: feltalálta a kereket, New Yorkot, a háborút, egyebeket, mialatt a delfinek csak vidáman lubickoltak.

 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, April 02 2011 8:00PM

A delfinek ezzel szemben azt hitték, hogy sokkal intelligensebbek az embernél - pontosan az említett okok miatt. Érdekes módon a delfinek réges-rég tudták, hogy küszöbön áll a Föld megsemmisítése. Számos hiábavaló erőfeszítést tettek, hogy az emberiséget figyelmeztessék a veszélyre.

A legeslegutolsó delfinüzenetet is félreértelmezték az emberek. Azt hitték, hogy meglepően kimunkált, karikán keresztül végrehajtott kettős hátrabukfencet látnak, miközben a delfinek az Egyesült Államok himnuszát is elfütyülik. Az üzenet valójában ez volt: Viszlát, és még egyszer kösz a halakat!"

Douglas Adams

Szereplők:

Arthur Dent (otthonülő típus)

Mr. Prosser (Dzsingisz Kán leszármazottja, szereti a szőrmesapkákat)

Ford Prefect (Több anyja van)

Prostatikus Vogon Jeltz (Zöld)

Trillian (Nő!)

Zaphod Beeblebrox (A galaxis elnöke, két feje van)

Marvin (Depressziós)

Szlatibartfaszt (Szereti a fjordokat)

Ámbráscet (naív)

Petúnia (1 cserép)

Bölcs Elme (Bölcs)

Foochg (Egy egér)

Loonkawl (Még egy egér)

Our offer


Franz Schubert: The Magic Harp – Overture, D. 644 Max Bruch: Violin Concerto No. 1 in G minor, Op. 26 Robert Schumann: Symphony No. 2 in C major, Op. 61

Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB 107

Suggestions


up to -20%
Sir John Eliot Gardiner and the BFO Buy tickets

Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103…

up to -20%
Jonathan Cohen and the BFO’ Baroque Ensemble Buy tickets

In the BFO’s early music concert, ethereal dance movements alternate with arias about burning passion.

up to -20%
Haydn–Mozart with Gérard Korsten Buy tickets

Joseph Haydn: Symphony No. 72 in D major, Hob. I:72 Wolfgang Amadeus Mozart: Horn Concerto No. 2 in E-flat major,…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.