program


Érints meg! / Balázs Fecó Anyák napi koncertje

Érints meg! / Balázs Fecó Anyák napi koncertje

A Liszt –Díja mellett számos szakma és állami kitüntetéssel bíró előadóművész a Sitkei kápolna megmentésére és felújítására tett emberi és művészi erőfeszítései után újabb templomos „kalandba” vág bele.  Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 04. Maj 2013 19:00

Április végén anyák napi turnéra indul és az ország számos templomában viszi el azt az érintést, amit utánozhatatlan lírája képvisel - már életében - is a magyar könnyűzene klasszikusainak panteonjában.

Nem csak a jól ismert, templomba is illő dalok – a címadó Érints meg!, Gyertyák a téren, Maradj velem! stb. - csendülnek fel, hanem a szerző – énekes Bach átiratai is helyt kapnak e rendhagyó koncerten.

Aktuelt


Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125

Jössz éjfélkor babzsákra huppanva, az előadóktól karnyújtásnyira klasszikus zenét hallgatni?

Dalok a világból (népdalok és Kodály Zoltán, Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum, Arvo Pärt dalfeldolgozásai) Gustav Mahler: 1. (D-dúr, „Titán”) szimfónia

PÅ PLAKATEN


up to -20%
Fischer és Nicolas Altstaedt – Iván mesél Køb Billetter

Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

up to -20%
Koncert a természetért Køb Billetter

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

up to -20%
Fischer és Nicolas Altstaedt Køb Billetter

Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.