Cleansed
Csak a teljes virtualitás jelenthet menedéket. Ha mindent fiktivvé teszek nem érhet baj. A baj sem valós. Így a végtelenségig húzható az idő. A döntést soha nem kell meghozni, mert a döntés meghozhatatlan.
Csak a teljes virtualitás jelenthet menedéket. Ha mindent fiktivvé teszek nem érhet baj. A baj sem valós. Így a végtelenségig húzható az idő. A döntést soha nem kell meghozni, mert a döntés meghozhatatlan.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, June 19 2019 7:30PM
Sarah Kane: Cleansed
Egész nap menekülök magam elől. Este már nincs hova. Megfürdök az önvádban. Kényelmes. Persze mindezt betépve és bebaszva teszem. Valódi felelősséget vállalni elhamarkodott lenne.
Tinker: Koller Krisztián
Grace: Józsa Bettina
Graham: Georgita Máté Dezső
Robin: Vilmányi Benett
Carl: Hajdú Péter
Rod: Szalay Bence
Nő: Nagy-Bakonyi Boglárka
Zeneszerző: Józsa Tamás
Hegedű: Rozsnyói Judit/Józsa Dalma
Cselló: Bettermann Rebeka/Bali Gabriella
Zongora: Józsa Tamás
Elektronika: Gulyás Gergely
Rendezőasszisztens: Szilágyi Brigitta
Díszlettervező: Szilágyi Szabolcs
Rendező: Fehér András
Stroboszkóp használata miatt az előadás megtekintése terhes anyáknak, epilepsziásoknak, valamint pace-makerrel és hallókészülékkel rendelkezőknek nem javasolt!
Az előadás 18 éven felülieknek ajánlott!
For almost a quarter of a century, the Festival Orchestra’s program series for children has brought a high-quality classical musical experience to the youngest. The orchestra’s rehearsal room not only serves experimenting with the tiniest details of the symphonic pieces to be performed or playing chamber music, but also as the venue for educating the next generation of classical music lovers.
Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB 107
Sergei Rachmaninoff: Piano Concerto No. 1 in F-sharp minor, Op. 1 Richard Strauss: Ein Heldenleben (A Hero’s Life), Op. 40
Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103…
Iván Fischer was requested by the Berlin Konzerthaus to compose an opera for children based on Julia Donaldson and Axel…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.