CHARLIE KONCERT
Az Újszegedi Szabadtéri Színpadon 2026-ban folytatódik a magyar könnyűzenei legendák sora, akik egy-egy exkluzív koncerttel örvendeztetik meg a napfény városa közönségét.
Az Újszegedi Szabadtéri Színpadon 2026-ban folytatódik a magyar könnyűzenei legendák sora, akik egy-egy exkluzív koncerttel örvendeztetik meg a napfény városa közönségét.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, July 22 2026 9:00PM
A július 22-én az újszegedi színpadra lépő Horváth Charlie az a művész, akit valószínűleg minden hazai zeneszerető ember ismer. Zenész, a rock, a dzsessz, a blues, a soul és a funky jellegzetesen rekedt hangú előadóművésze, trombitás. Több formációban, rengeteg albummal és koncerttel a háta mögött olyan zenei pályafutást tudhat magáénak, amely szinte egyedülálló hazánkban.
A Liszt Ferenc- és számos egyéb díjjal kitüntetett zenész több mint hatvan éve áll a mikrofon mögött, harminc éve szólóban, immár elsősorban énekesként nyűgözi le népes rajongótáborát. Jég dupla whiskey-vel, Az légy, aki vagy, Nézz az ég felé, Annyi minden történt, Mindenki valakié – csak néhány a megszámlálhatatlan sláger közül, amelyek életkorra való tekintet nélkül ismerősen csengenek, és közös éneklés örömében kötnek össze minden magyar zenerajongót.
„A zenére születni kell” – vallja az ikon, meggyőződését mozgalmas, színpadon töltött életével is példázva. Charlie a tőle megszokott fergeteges hangulattal, feledhetetlen show-val várja a közönséget a Szegedi Szabadtéri Játékok koncertjén.
Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB 107
Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103 in E-flat major (“Drumroll”) Hob. I:103 Jean Sibelius: Symphony No. 2 in D major, Op. 43
Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Violin Concerto, Op. 14 Dmitri Shostakovich: Symphony No. 5 in D minor,…
Franz Schubert: The Magic Harp – Overture, D. 644 Max Bruch: Violin Concerto No. 1 in G minor, Op. 26…
In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.