Program


Buborékok
11

Buborékok

Csiky Gergely után Mohácsi István és Mohácsi János: Buborékok

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2018. február 27. kedd, 19:00

Csiky Gergely 1884-ben írta Buborékok című, vígjátéki fordulatokban gazdag szomorú komédiáját, az esztelen költekezés következtében reménytelenül eladósodó Solmay család története mégis rólunk szól. Csupa személyes ismerős: a családja széteséséhez asszisztáló családfő, a valóság elől vásárlásmániába menekülő akarnok anya, a morális tartás nélküli gyerekek, a politikai korrupció, az egyre növekvő adósság- és hazugságbuborékok, amiket csak fújunk, fújunk, pedig tudjuk, mi lesz a vége.
Csiky darabját a Mohácsi testvérek dolgozták át úgy, ahogyan csak ők tudják — zenésen, viccesen és szívfacsaróan.

 

A fotókat Dömölky Dániel és Kárpáti Iván készítette.

Ajánlatunk


Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

Julia Donaldson és Axel Scheffler világszerte ismert meséjéből, A Gruffalóból a berlini Konzerthaus felkérésére Fischer Iván komponált humoros gyerekoperát, amelyet Nádasdy Ádám fordításában most láthat először a magyar közönség. Az előadást a 3–10 éves korosztálynak ajánljuk.

Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

Ajánló


akár -20%
Koncert a természetért Jegyvásárlás

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

akár -20%
Fischer és Beethoven Kilencedikje Jegyvásárlás

Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125

akár -20%
Marin Alsop és Sosztakovics Ötödikje  Jegyvásárlás

Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Hegedűverseny, Op. 14 Dmitrij Sosztakovics: 5. (d-moll) szimfónia, Op. 47

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!