Beliczai Balázs, Mogács Dániel, Szomszédnéni Produkciós Iroda
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, October 04 2017 8:30PM
Az előadás időtartama kb. 90 perc
Beliczai Balázs:
Magyarország egyik piacvezető stand-up komikusa. Mindig ügyfélorientált, közönségcentrikus. A szektor legdinamikusabban fejlődő szereplőjeként a prémium minőség elkötelezettje. Tavaly az utolsó negyedévben már 88%-kal volt poénosabb! Előadóművészi portfóliójában viccek, paródiák, zenés gegek. Szókimondó humorista: számára nem léteznek tabu témák, kivéve a kakilást. Tapasztalat és tudás ötvöződik kulturált produkcióiban, a legtrágárabb szavak közül pedig sose hagyná el a száját a ***. A humor sugárhajtású atombombája, aki nem ismer lehetetlent, ha jól megfizetik. Sikerének titka a folyamatos fejlesztés és nyitottság - egy szóval: ***jó! :)
Mogács Dániel:
Színésznek készült, és ennek ellenére az is lett. Gyerekként talán ő volt az egyetlen, aki szerette volna E.T.-t valóban a Földön kívül tudni. A művészet nem csak szívügye, de genetikailag kódolt öröksége is.
Paranormális állatbarát, vagyis magyar származású mentalisták és látványos természetfilmek főhőseinek hiteles megformálója, aki sokáig távolságtartóan méregette a duma-színpadot, mielőtt magáévá tette.
Örül, hogy van társadalom, mert tudja kritizálni.
A magyar színházi kabaré újraélesztésén munkálkodó színész, humorista, rendező, mester-bábos. Brendon, a susogós mackó rendezője, mozgatója, hangja, a Kétfarkú Kutyapárt ex-polgármesterjelöltje, Dr. Mogács, a frissen megválasztott Köztársasági Elnök valóságos alteregója. A Munkaügyek Jóbejtje.
Az önálló estjének szereplője. A fiának az apja. Az anyjának a gyermeke. A kutyájának gazdája.
Szomszédnéni Produkciós Iroda:
A Szomszédnéni Produkciós Iroda humortársulat 2001-ben alakult, tagjai Bálint Ferenc és Tóth Szabolcs.
Ők a Showder Klub , a Comedy Central és a Rádiókabaré állandó fellépői, 2011-ben megkapták a Magyar Rádió „humor-oszkárját” a Bon Bon díjat, majd 2014-ben a Karinthy-gyűrűt.
Az „Édeshármasban” című önálló estjük mellett láthatók a „Csakazértis” és a „Belül semmi” című produkciókban, illetve szereplői a Dumaszínház legújabb Roastjának.
Joseph Haydn: Symphony No. 72 in D major, Hob. I:72 Wolfgang Amadeus Mozart: Horn Concerto No. 2 in E-flat major, K. 417 Joseph Haydn: Horn Concerto No.1 in D major, Hob. VIId:3 Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento No. 2 in D major, K. 131
Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Violin Concerto, Op. 14 Dmitri Shostakovich: Symphony No. 5 in D minor, Op. 47
Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB 107
Iván Fischer was requested by the Berlin Konzerthaus to compose an opera for children based on Julia Donaldson and Axel…
In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.
Franz Schubert: The Magic Harp – Overture, D. 644 Max Bruch: Violin Concerto No. 1 in G minor, Op. 26…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.