program


Apró mesék

Apró mesék

Havi 1 alkalommal jelentkezünk filmvetítéssel, meghívott vendéggel, akivel Petró Karesz körüljárja az aktuális film témáját, érdekességeit, amelynek folyamában a közönség részvételére is feltétlen számítunk!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 20. Maj 2022 18:00

Apró mesék
magyar, romantikus történelmi film, 112 perc, 2019
Rendező: Szász Attila

Főszereplő: Szabó Kimmel Tamás, Kerekes Vica

A történet szerint hónapokkal a II. világháború után zűrzavar és bizonytalanság uralkodik Magyarországon. Egy szélhámos megpróbál hasznot húzni ezekből a zavaros időkből, és amikor menekülnie kell Pestről, egy titokzatos nő és a fia nyújt számára menedéket az erdő mélyén. Miközben háborús démonjaival viaskodik, szenvedélyes szerelmi viszonyba keveredik a nővel, akinek a férje bármelyik nap hazatérhet a frontról. A Félvilág, A berni követ és az Örök tél alkotóinak filmje sok izgalmat, fordulatot és érzelmet ígér.

A közönségtalálkozó vendége: Szabó Kimmel Tamás színművész
Moderátor: Petró Karesz, a Lakihegy Rádió műsorvezetője

A program az NKA támogatásával valósul meg.

Aktuelt


Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43

PÅ PLAKATEN


up to -20%
Fischer és Nicolas Altstaedt Køb Billetter

Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

up to -20%
Marin Alsop és Sosztakovics Ötödikje  Køb Billetter

Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Hegedűverseny, Op. 14 Dmitrij Sosztakovics: 5. (d-moll) szimfónia, Op. 47

up to -20%
Koncert a természetért Køb Billetter

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.