program


ANYAJEGY

ANYAJEGY

Előadás születésről és halálról, anyákról és gyerekekről, férfiakról és nőkről. Az élet legapróbb és legfontosabb kérdéseiről.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 06. Maj 2022 17:00

Szabó T. Anna: ANYAJEGY – Anyacsak1 Fesztivál
Csokonai Művelődési és Rendezvény Ház
Az előadást 16 éven felülieknek ajánljuk.

“Döbbentem tapasztalom, hogy hiába vagyok a közepén az életemnek, hiába vagyok én a Mama, mégsem vagyok az a nagy és mindenható lény, akinek annak idején az éppen ennyi idős szüleimet láttam. Felnőtt vagyok, de nem vagyok eléggé erős.”

Szöveg: Szabó T. Anna
Báb: Emőd Kriszta
Művészeti munkatárs: Ellinger Edina, Gimesi Dóra
Rendezte és játssza: Markó-Valentyik Anna
 
A program a Budapest Tavaszi Fesztivál Anyacsak1 Fesztiválja keretében, a Budapest Brand és Csokonai Nonprofit Kft. közreműködésével valósul meg.

Aktuelt


Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43

PÅ PLAKATEN


up to -20%
Koncert a természetért Køb Billetter

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

up to -20%
Marin Alsop és Sosztakovics Ötödikje  Køb Billetter

Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Hegedűverseny, Op. 14 Dmitrij Sosztakovics: 5. (d-moll) szimfónia, Op. 47

up to -20%
Fischer és Nicolas Altstaedt Køb Billetter

Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.