Program


Amy Herzog: Jaj, nagyi! - Orlai produkció előadása

Amy Herzog: Jaj, nagyi! - Orlai produkció előadása

Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, April 13 2023 7:00PM

Amy Herzog: Jaj, nagyi!
Orlai produkció előadása
Várható műsoridő: 1 óra 20 perc (egy részben)

Ha az unokája hajnali háromkor becsönget egy biciklit tolva, nagy hátizsákkal, hogy csak éppen erre járt, akkor mit tesz a jó nagymama? Először is, a fülébe egy hallókészüléket, aztán pedig nekilát, hogy szállást biztosítson a nagy utazónak.
Így kezdődik a nagy nemzetközi kritikai és közönségsikert aratott komédia, amelyben két generáció, két külön világ, két gondolkodásmód és sok ki nem mondott szó keveredik szívmelengető és humoros koktéllá. Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.”

Szereplők:
Molnár Piroska
Rohonyi Barnabás
László Lili

Alkotók:
Író: Amy Herzog
Dramaturg, fordító: Zöldi Gergely
Díszlettervező: Ondraschek Péter
Jelmeztervező: Kiss Julcsi
A rendező munkatársa: Szakács Zsuzsa
A rendező munkatársa: Varga Miklós
Plakáttervező: Csáfordi László
Rendező: Szabó Máté
Producer: Orlai Tibor

Jegyek korlátozott számban kaphatók.

Our offer


Ludwig van Beethoven: Symphony No. 9 in D minor, Op. 125

Will you come at midnight and listen to some classical music while lounging on a beanbag, just an arm’s length from the musicians?

In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.

Suggestions


up to -20%
Concertino – 2. Buy tickets

Othmar Schoeck: Summer Night, Op. 58 Wolfgang Amadeus Mozart: Flute Concerto No. 1 in G major, K. 313 Franz Schubert…

up to -20%
Sir John Eliot Gardiner and the BFO Buy tickets

Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103…

up to -20%
Fischer and Nicolas Altstaedt Buy tickets

Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.