Program


Ábel - utolsó előadás!
2

Ábel - utolsó előadás!

A zenés színpadi játék nem kisebb feladatra vállalkozik, minthogy Ábelt elkísérje a teljes úton önmaga megismerése felé. Családi színház, minden korosztálynak ajánljuk.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Wednesday, March 18 2015 7:00PM

Ábel a rengetegben — Ábel a nagyvárosban — Ábel Amerikában. A furfangos, életre termett székely fiú mulatságos és megható története a Hargitától az amerikai nagyvárosi életig. Folytonosan egyetlen kérdés nyomában: „Mi végre vagyunk a világban?”. Tamási Áron tudta a választ, el is árulja nekünk regényciklusa végén. A húszas években Erdélyben élő magyarok azonban nem igazán tudták megmondani, merre lakik az Úristen. Magára hagyott népcsoport, ázva az európai viharokban. Még szerencse, hogy a székely nem adja fel könnyen. Ragaszkodik ahhoz, ami az övé. Erdőhöz, állathoz, szerelemhez, anyjához, apjához – és mindenekelőtt a Hargitához.

Színpadra alkalmazta: Pozsgai Zsolt

12 éven felülieknek!

Az előadást a Nemzeti Kulturális Alap támogatja.

Our offer


Ludwig van Beethoven: Symphony No. 9 in D minor, Op. 125

Songs from the World (traditional songs and song arrangements by Zoltán Kodály Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum and Arvo Pärt) Gustav Mahler: Symphony No. 1 in D major “Titan”

Suggestions


up to -20%
Fischer and Nicolas Altstaedt Buy tickets

Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB…

up to -20%
Sir John Eliot Gardiner and the BFO Buy tickets

Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103…

up to -20%
Concert for nature Buy tickets

In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.