A három kismalac - Ziránó Színház
Ziránó Színház
zenés marionett-játék
Ziránó Színház
zenés marionett-játék
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, February 14 2016 10:00AM
A sűrű erdő közepén élő három malacka gondtalan életét ezúttal is a farkas dúlja fel, de a nehéz időszak – mint olyan sokszor az életben – most is csak átmeneti, így sok-sok kaland és izgalom után végül felépül az a ház, amely menedéket nyújt mindhármuknak. Drótos marionettbábok játékának segítségével, üde zenei kísérettel elevenedik meg a Ziránó Színház előadásában a klasszikus mese.
Játszók: Pfeifer Zsófia, Varga Péter
Tervezte és készítette: Boráros Szilárd
Zenéjét szerezte: Schulteisz Gábor
Rendezte: Boráros Milada és a Ziránó Színház
Az előadás után kézműves foglalkozás és varázssüti várja a gyerekeket a színház kávézójában.
A program 3 éves kortól ajánlott.
Az előadás hossza 40 perc
„Családi bábszínház vagyunk; Hottón, egy zalai domb tetején élünk. Itt nevelgetjük gyermekeinket és bábjátékainkat, és nevelődünk gyermekeink és játékaink segítségével. Nagyvárosi nagy-bábszínházból indultunk el. Tanultunk és tanulunk „felsőfokon", de bizton állíthatjuk, hogy a legkisebb helyeken játszva tanulunk a legtöbbet, a legapróbbaktól! Időről időre előkerülnek a nagy kérdések: Vajon a kakasok ébresztik a Napot vagy a Nap ébreszti a kakasokat?
Miért is kell megzsírozni a szekerünk kerekét? Hogyan tudjuk kívül tartani a hamis ígéretekkel kopogtató, minket bekebelezni akaró farkasokat? Répaültetés helyett lehet-e gondtalanul szunyókálni egy fazék alatt? Engedjük-e, hogy egy ördög kioltsa a csillagokat? Válaszainkat szívesen megosztjuk Mindenkivel!
Aki nem hiszi, járjon utánunk!”
Songs from the World (traditional songs and song arrangements by Zoltán Kodály Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum and Arvo Pärt) Gustav Mahler: Symphony No. 1 in D major “Titan”
Camille Saint-Saëns: Cello Concerto No. 1 in A minor, Op. 33 Anton Bruckner: Symphony No. 7 in E major, WAB 107
Ludwig van Beethoven: Symphony No. 9 in D minor, Op. 125
Jean Sibelius: Six Songs – Sydämeni laulu (Song of My Heart), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: Symphony No. 103…
In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.