23/24 A bolond lány
Marcel Achard bűnügyi vígjátéka a Zenthe Ferenc Színházban!
Marcel Achard bűnügyi vígjátéka a Zenthe Ferenc Színházban!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, February 07 2024 7:00PM
Mint a darab műfaji megjelöléséből is rögtön kiderül: egy krimiről van szó, hátborzongató gyilkosságról, ami egy milliomos házában történt. A bűnügyet felderíteni kívánó vizsgálóbíró Camille Sevigné fiatal pályakezdő, tapasztalatlan és kellő rutin nélkül lát munkához. Viszont nagy az ambíciója, szeretne feljebb lépni a hivatali ranglétrán. A címszereplő bolond lányról azonban kiderül, hogy nem visel bugyit és féktelenül jókedvű, valamint zavarbaejtően szókimondó, nem könnyíti meg a vizsgálóbíró dolgát. A darab - mindenütt nagy sikert aratva - bejárta a világ különböző országainak színpadait.
Rendező: Szabó P. Szilveszter
Songs from the World (traditional songs and song arrangements by Zoltán Kodály Max Knigge, Naomi Shemer, Françoise Leleu, Michael Neaum and Arvo Pärt) Gustav Mahler: Symphony No. 1 in D major “Titan”
Prégardien, Selig, Gaul, Wunderlin, Fischer
Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Violin Concerto, Op. 14 Dmitri Shostakovich: Symphony No. 5 in D minor, Op. 47
Prégardien, Selig, Gaul, Wunderlin, Fischer
In November, the concert hall of Müpa Budapest will be filled with spring birdsong.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.