Program


Nosztalgia bérlet:A doktor úr

Nosztalgia bérlet:A doktor úr

A legtöbbet játszott magyar drámaíró, Molnár Ferenc első színpadi művét 1902-ben mutatták be. A darab a békebeli hangulatot idézi, de a mai kor emberének is van üzenete. A doktor úrban mindenki keresi önmagát, keresi a siker lehetőségét, és ennek érdekében csal, hazudik, lop, játszik kisebb-nagyobb szerepeket.
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 11. hétfő, 15:00

A doktor úr
Vígjáték a Körúti Színház előadásában.

A legtöbbet játszott magyar drámaíró, Molnár Ferenc első színpadi művét 1902-ben mutatták be. A darab a békebeli hangulatot idézi, de a mai kor emberének is van üzenete. A doktor úrban mindenki keresi önmagát, keresi a siker lehetőségét, és ennek érdekében csal, hazudik,  lop, játszik kisebb-nagyobb szerepeket. Sárkány, a híres ügyvéd a legkülönbözőbb fogásokkal mindig eléri védence felmentését, bármilyen gazember is legyen az. Puzsér, a valaha látott legszimpatikusabb betörő már 18-szor ült börtönben, de „hű” segítőtársa Sárkánynak. Puzsér az igazság bajnoka, s a végén még talán az is kiderül, hogy ő az egyetlen gavallér és tisztességes ember a darabban.

Puzsér: Beleznay Endre, Dr. Sárkány: Lipták Péter, Sárkányné: Placskó Emese / Karaivanov Lilla, Csató fogalmazó: Oroszi Tamás, Marosiné: Farkasinszky Edit, Bertalan: Ráhm Dániel, Lenke: Figeczky Anna, Cseresnyés: Galambos Zoltán, Julis: Hertelendy Anna / Dékány Lilien, Rendőr 1.: Mak Dominik, Rendőr 2.: Bence Timur
Írta: Molnár Ferenc, rendezte: Galambos Zoltán

Műsoridő: 2,5 óra szünettel

Ajánlatunk


Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

Ajánló


akár -20%
Fischer és Beethoven Kilencedikje Jegyvásárlás

Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125

akár -20%
Marin Alsop és Sosztakovics Ötödikje  Jegyvásárlás

Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Hegedűverseny, Op. 14 Dmitrij Sosztakovics: 5. (d-moll) szimfónia, Op. 47

akár -20%
Robin Ticciati és a Hősi élet Jegyvásárlás

Szergej Rachmaninov: 1. (fisz-moll) zongoraverseny, Op. 1 Richard Strauss: Hősi élet, Op. 40

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!