Program


Nő a múltból
8

Nő a múltból

Sok mindent ígérünk életünkben, de nem minden ígéretünket tudjuk betartani. És ha több mint húsz évvel később szembesítenek minket egy be nem tartott ígéretünkkel? Képesek vagyunk belátni, hogy tévedtünk, vagy inkább ragaszkodunk saját igazunkhoz? És ha az ígéret a szerelemről szól? Mi pedig már nem is emlékszünk rá…?

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2015. május 17. vasárnap, 19:00

Roland Schimmelpfennig kortárs német szerző a Médeia-történet 20. századi változatát írta meg – drámájában találkozik az ősi mítosz a mai európai valósággal. Szenvedély, vágyakozás és a rá következő könyörtelen bosszú. Szabó Máté rendezésében jussáért jelentkezik a nő a múltból.

Színpadi előadási jogok: S. Fischer Verlag, Frankfurt am Main
Magyarországi színpadi előadási jogok: Creativ Média Színházi Ügynökség, Budapest

Zenei munkatárs: Nagy Nándor

Ajánlatunk


Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125

Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43

Ajánló


akár -20%
Robin Ticciati és a Hősi élet Jegyvásárlás

Szergej Rachmaninov: 1. (fisz-moll) zongoraverseny, Op. 1 Richard Strauss: Hősi élet, Op. 40

akár -20%
Koncert a természetért Jegyvásárlás

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!