Program


Miért nem marad reggelire?

Miért nem marad reggelire?

Írta: Gene Stone és Ray Cooney
Fordította: Ungvári Tamás  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2017. május 11. csütörtök, 19:00

London előkelő negyedének egyik bérházában él George. Felső szomszédja, egy fiatal cserfes lány, hivatlan vendégként beköltözik a lakásába. A konzervatív agglegény és a hagyományokra fittyet hányó, lázadó lány vív egymással e fergeteges vígjátékban.

Szereplők:
Valu Rebeka
Tusnádi Márton
Tóth Alex

Rendezte: Tóth Alex

Ajánlatunk


A Fesztiválzenekar gyerekeknek szóló programsorozata közel negyedszázada ad minőségi klasszikus zenei élményt a legkisebbeknek. Az együttes próbaterme nemcsak a műsorra tűzött nagyzenekari művek apró részleteinek kikísérletezésére és kamaramuzsikálásra szolgál, hanem itt zajlik a klasszikus zenéért rajongó következő generációk kinevelése is.

Camille Saint-Saëns: 1. (a-moll) csellóverseny, Op. 33 Anton Bruckner: 7. (E-dúr) szimfónia, WAB 107

Julia Donaldson és Axel Scheffler világszerte ismert meséjéből, A Gruffalóból a berlini Konzerthaus felkérésére Fischer Iván komponált humoros gyerekoperát, amelyet Nádasdy Ádám fordításában most láthat először a magyar közönség. Az előadást a 3–10 éves korosztálynak ajánljuk.

Ajánló


akár -20%
Koncert a természetért Jegyvásárlás

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

akár -20%
Robin Ticciati és a Hősi élet Jegyvásárlás

Szergej Rachmaninov: 1. (fisz-moll) zongoraverseny, Op. 1 Richard Strauss: Hősi élet, Op. 40

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!