Csak színház! Egy este Alföldi Róberttel Szegeden
Május 15-én hétfőn Alföldi Róbert színész, rendező visszatér Szegedre, és színművész partnerével beszélgetnek színházról, színházról és színházról.
több
Május 15-én hétfőn Alföldi Róbert színész, rendező visszatér Szegedre, és színművész partnerével beszélgetnek színházról, színházról és színházról.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. május 15. hétfő, 18:00
A színház sokkal több mint egy épület, egy szórakozási forma. A színház nevel, a színház formál, a színház közösséget épít, és a színház hat ránk. Erről szól ez az este.
A program helyszíne: Belvárosi Mozi (6720 Szeged, Vaszy Viktor tér 3.)
A jegyvásárlók között a Palladium Szeged ajándékokat sorsol ki az előadást követően!
Szergej Rachmaninov: 1. (fisz-moll) zongoraverseny, Op. 1 Richard Strauss: Hősi élet, Op. 40
Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43
Richard Strauss: Don Juan, Op. 20 Samuel Barber: Hegedűverseny, Op. 14 Dmitrij Sosztakovics: 5. (d-moll) szimfónia, Op. 47
Jössz éjfélkor babzsákra huppanva, az előadóktól karnyújtásnyira klasszikus zenét hallgatni?
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!