Program


Hotel Menthol

Hotel Menthol

Fenyő Miklós és Novai Gábor nagysikerű, sajátosan magyar életérzést sugárzó rock and roll dalaihoz Böhm György és Korcsmáros György írtak szellemes librettót. Ez a derűs musical fantasztikus utazás keresztül kasul RockAndRolliában, azaz a rock and roll színes mesevilágában, és végül a csodás megérkezés a Hotel Menthol-ba.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. október 30. szombat, 19:00

Hotel Menthol

musical

 

Az előadás időtartama: 2 óra 30 perc, szünettel

Bemutató: 2021. 06. 19.

 

Fenyő Miklós és Novai Gábor nagysikerű, sajátosan magyar életérzést sugárzó rock and roll dalaihoz Böhm György és Korcsmáros György írtak szellemes librettót. Ez a derűs musical fantasztikus utazás keresztül kasul RockAndRolliában, azaz a rock and roll színes mesevilágában, és végül a csodás megérkezés a Hotel Menthol-ba. Az előadás közben élvezzük az életet, a zenét, a Színházat.

Szereplők:

Mike: Egyed Brigitta

Frufru: Simonyai Lujza / Zámbó Brigitta

Zsilett: Soós Máté Bátor

Klipsz: Kárpáti Barbara

Bringa: Németh Ádám

Csa-csa-csa: Kovács Ágnes Magdolna

Oktán / Cement / Prézly: Keresztesi László

 

A Csacska Macska Vokál

Mokka: Holczer Réka

Punch: Szél Noémi

Bambi: Magashegyi Nóra

 

A Teddy Boys Vokál

Pajesz: Kovács Gábor

Tubus: Budai Márton Zoltán / Göndör Dávid

Steksz: Ifju Martin / Murvai Márton

 

és még sokan mások

Alkotók:

Díszlettervező: Kovács Yvette Alida

Jelmeztervező: Justin Júlia

Koreográfus: Vári Bertalan, Hernicz Albert

A rendező munkatársai: Szücs Kitti, Ifju Martin

Író: 

Szövegkönyv: Böhm György, Korcsmáros György - Zene

Dalszöveg: Fenyő Miklós, Novai Gábor

Rendező: Vándorfi László

Ajánlatunk


Ludwig van Beethoven: 9. (d-moll) szimfónia, Op. 125

Julia Donaldson és Axel Scheffler világszerte ismert meséjéből, A Gruffalóból a berlini Konzerthaus felkérésére Fischer Iván komponált humoros gyerekoperát, amelyet Nádasdy Ádám fordításában most láthat először a magyar közönség. Az előadást a 3–10 éves korosztálynak ajánljuk.

Jean Sibelius: Hat dal – Sydämeni laulu (Szívem dala), Op. 18, No. 6 Joseph Haydn: 103. (Esz-dúr, „Üstdobpergés”) szimfónia, Hob. I:103 Jean Sibelius: 2. (D-dúr) szimfónia, Op. 43

Ajánló


Jössz éjfélkor babzsákra huppanva, az előadóktól karnyújtásnyira klasszikus zenét hallgatni?

akár -20%
Koncert a természetért Jegyvásárlás

Madarak éneke hoz novemberi tavaszt a Müpa koncerttermébe.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!